Katowice

33-latek zatrzymany przez katowicką policję za kradzieże i stosowanie przemocy

Informacje o zdarzeniu

Policjanci z Komisariatu V w Katowicach zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który w połowie maja dopuścił się serii przestępstw w jednym ze sklepów przy ulicy Górniczego Stanu. Sprawca regularnie kradł alkohol oraz kierował groźby pod adresem pracowników placówki.

Działania funkcjonariuszy

Do Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wpłynęło zgłoszenie o agresywnym zachowaniu mężczyzny. Jak ustalono, w celu uniknięcia odpowiedzialności za kradzieże, sprawca zdecydował się na użycie przemocy wobec sprzedawcy. W momencie zatrzymania 33-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Podczas interwencji mężczyzna zachowywał się lekceważąco wobec funkcjonariuszy, kwestionując konsekwencje swoich czynów.

Źródło: KMP Katowice

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *